رسالت و چشم انداز

 

 

بیانیه رسالت (Mission)

 

 
بیمارستان و مرکز قلب سینا بیمارستانی خصوصی خوش نام و پرسابقه در قلب شهر اصفهان است که با هدف تامین خدمات تشخیصی - درمانی با کیفیت و ایمن در حیطه های مختلف پزشکی از جمله جراحی ، زنان ، و زایمان و با تمرکز ویژه بر خدمات تخصصی قلب و عروق مشغول خدمت رسانی است . این بیمارستان با بکارگیری مناسب ترین روش ها و آخرین دستاورد های علمیو فناوری در دسترس و نیز با حضور شایسته ترین پزشکان کادر درمانی در ارتقای سلامت جامعه به ویژه مردم شریف استان اصفهان و استان های مجاور ، نقش موثر و سازنده ای را بر عهده گرفته است .
مهمترین دارایی ما ، کارکنان مجرب و متعهدمان هستند ، قدر این موهبت الهی را ارج می نهیم و با ایجاد محیطی مناسب برای کار، می کوشیم تا حد امکان امنیت ، رضایت و رفاه آنان را فراهم نماییم . پاسخگویی به انتظارات بیماران و سایر ذینفعان به ویژه سهامداران محترم بیمارستان وظیفه ماست و از نقطه نظرات آنان برای رشد و بالندگی خود با اشتیاق استقبال می کنیم . همچنین با اعتقاد به اینکه اخلاق حرفه ای ، ارتقای علمی و آگاهی کارکنان در سایه عنایت خداوند متعال ضامن خوش نامی و سودآوری بیمارستان خواهد بود، همواره می کوشیم با رعایت دو اصل تعهد و تخصص ، وفاداری و دلبستگی مان را به مردم و میهن عزیزمان به اثبات برسانیم .
 

 

چشم انداز

 

 

بیمارستان و مرکز قلب سینا در سال 1358 در اصفهان تاسیس گردید و در سال 1382مرکز تخصصی قلب آن مورد بهره برداری قرار گرفت و با اجرای طرح های توسعه ای که در طول سال ها با همت و پشتکار مسئولین و سهامداران صورت گرفته، هم اکنون شامل 15بخش و 92 تخت فعال می باشد. بخش های این مرکز نیز به شرح زیر می باشد: اورژانس ، سی سی یو، آی سی یو قلب ، آی سی یو جنرال، آنژیو گرافی، اتاق عمل قلب، اتاق عمل جنرال، بخش های داخلی، مامائی، جراحی قلب، جراحی زنان، جراحی مردان، نوزادان و زایشگاه ، chest pain unit ازجمله بخش های تشخیصی مرکز می توان به موارد زیر اشاره کرد: رادیولوژی و سونوگرافی، CT Scan/MRI، آزمایشگاه، آندوسکوپی و کلونوسکوپی، اکو کاردیو گرافی، الکترو گرام گرافی قلبی، تست ورزش و تست ریه.
بیانیه رسالت: "بیمارستان سینا" یک مرکز خصوصی در مرکز شهر می باشد که با توکل به الطاف الهی وسرمایه ارزشمند انسانی و با تکیه بر مهارت، منزلت و اعتقاد به منشور حقوق بیمار به ارائه خدمات با کیفیت در حیطه های مختلف پزشکی می پردازد ، تحقق و دستیابی به اهداف کلان خود را که ارتقا مستمر کیفیت خدمات بالینی/ غیربالینی ، ایمنی و رضایتمندی بیمار است را وظیفه اصلی خود می داند. سیاست های کلان: • ارائه خدمات ایمن ، کاهش مخاطرات و بهره گیری از اقدامات تشخیصی نوین جهت تسریع روند درمان و افزایش رضایت بیماران • افزایش کمی خدمات و مراجعین بیمارستان به ویژه خدمات الکتیو با نوسازی و بهسازی بخش های بستری و افزایش تجهیزات نوین • آموزش کارکنان بمنظور کسب توانمندیهای لازم برای انجام امور محوله