ترمیم زخم و آسیب های بافتی یکی از مشکلات جدی در حوزه های سلامت و درمان محسوب می شود. تأخیر در ترمیم یک زخم یا آسیب بافتی هزینه های زیادی در بخش های اقتصادی و اجتماعی دربر دارد و بار سنگینی را بر یکایک افراد جامعه تحمیل می کند. بار سنگینی که نه تنها زندگی افراد مبتلا را تحت تأثیر قرار می دهد، بلکه عوارض آن، خانواده، اجتماع و سازمان های مسئول در زمینۀ ارائۀ خدمات بهداشتی و درمانی را نیز متأثر می سازد.
با توجه به دگرگونی شیوۀ زندگی افراد جامعه، افزایش کمّی جمعیت و تغییر الگوی بیماری ها، فراوانی مشکلات مرتبط با بروز زخم های مزمن، روندی رو به تزاید را نشان می دهد. بر این اساس جهاد دانشگاهی واحد علوم پزشکی تهران به عنوان یک نهاد پیشرو در زمینۀ طرح و تدوین راهکارهای ارتقاء سلامت جامعه اقدام به برگزاری کنگرۀ زخم و ترمیم بافت نموده است که هرساله باهدف ایجاد فرصتی مناسب برای هم اندیشی فعالان حیطۀ درمان زخم و ترمیم بافت وارائه جددترین دستآوردها در این زمینه باکوشش مرکز تحقیقات لیزر در پزشکی جهاد دانشگاهی برگزار می شود. کنگره پیش رو چهارمین کنگره در سطح ملی و دومین کنگره در سطح بین¬المللی است و از تاریخ سوم تا پنجم آبان¬ماه 1396 به مدت سه¬روز در سالن دکتر غرضی بیمارستان میلاد تهران برگزار خواهد شد.
گروه های هدف این کنگره متخصصین علوم بالینی و علوم پایه، دانشجویان پزشکی، پیراپزشکی، پرستاری و علوم پایه هستند که در زمینۀ درمان آسیب های بافتی فعالیت دارند. همچنین درکنار سخنرانی¬های محققین و دانش¬پژوهان، بخش های علمی و تجاری متنوعی مانند برپایی نمایشگاه مقالات ارائه شده به صورت پوستر، برگزاری کارگاه¬های تخصصی مرتبط، برپایی غرفه های انتشارات، سازمان های خدماتی، تولیدکنندگان و واردکنندگان تجهیزات پزشکی و ... ازجمله برنامه های جانبی کنگره می باشد.
امیدواریم مشارکت شما فرهیختگان ارجمند بر غنای کنگره بیفزاید.


کنگره سالانه زخم و ترمیم بافت فرصتی است برای ارائه آخرین دستآوردهای پژوهشگران حوزه علوم بالینی و علوم پایه درزمینه زخم و ترمیم بافت.
بدین منظور از تمام علاقه مندان و پژوهشگران حوزه های مرتبط دعوت می شود مقالات خود را جهت ارائه در دومین کنگره بین المللی و چهارمین کنگره ملی زخم و ترمیم بافت جهاد دانشگاهی واحد علوم پزشکی تهران که از تاریخ 3 الی 5 آبان 96 در تالار غرضی بیمارستان میلاد تهران برگزار می گردد به دبیرخانه علمی کنگره ارسال نمایند
 
برای اطلاعات بیشتر به سایت رسمی کنگره http://www.wtrc.irمراجعه فرمایید .
00

روز


00

ساعت


00

دقیقه


00

ثانیه


 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *